Metalizacja próżniowa

Nowoczesny park maszynowy, w którym zostały zastosowane innowacyjne technologie i wysokiej klasy urządzenia, pozwala nam świadczyć wysokiej jakości usługę metalizacji próżniowej. Podstawowym celem wykonywanego procesu jest uzyskanie, na powierzchni tworzywa poddawanego obróbce, wysokiego połysku wypolerowanego metalu.

Metalizacja próżniowa polega na napyleniu w komorze próżniowej warstwy najczystszego aluminium na przygotowane technicznie podłoże. W przypadku regeneracji odbłyśników, soczewek, luster samochodowych trzeba uprzednio zdjąć stare warstwy metalizacyjne z odbłyśników, a następnie nałożyć nowe warstwy lakierów piecowych i napylić w komorze próżniowej. Wykonany zabieg gwarantuje w 100% odzyskanie pierwotnych parametrów światła.

Bycie liderem na rynku obliguje nas do stałego doskonalenia umiejętności i unowocześniania technik stosowanych w tym sektorze. Wszystkie zlecenia powierzone naszym specjalistom są wykonywane w typowo indywidualny sposób i w pełnej zgodzie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy krótki termin realizacji oraz elastyczność działań podczas współpracy.