Przeróbka Lamp i Reflektorów Angielskich i Amerykańskich

Wszystkie samochody poruszające się po naszych drogach muszą spełniać przepisy unijne określające dopuszczenie auta do ruchu. Niezależnie od faktu czy jest to luksusowa limuzyna czy też mały samochód miejski nie może być w tym przypadku mowy o jakimkolwiek wyjątku. Dotyczy to w szczególności pojazdów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych oraz z Wysp Brytyjskich, w którym to kraju obowiązuje ruch lewostronny. Z tego też prostego powodu, lampy montowane w angielskich samochodach posiadają nieco inną budowę w wyniku czego zmieniony jest kierunek światła padającego na jezdnię.

Firma nasza zajmuje się przeróbką lamp i reflektorów samochodowych angielskich i amerykańskich na wersje soczewkową UE. Polega to na zamontowaniu w lampie specjalnie dopasowanego zestawu soczewkowego i spasowaniu parametrów światła zgodnego z wymogami Unii Europejskiej. Ponadto w przypadku kloszy lamp ryflowanych, polerujemy także klosze. Pracujemy na materiałach i odczynnikach najlepszych światowych firm, przez co możemy zagwarantować wysoki poziom usługi.

Z uwagi na fakt, że firma nasza posiada warsztat mieszczący się w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów – wszystkie lampy przed odbiorem są sprawdzane na miejscu, na sprzęcie specjalistycznym pod względem parametrów światła. Działanie to pozwala na odbiór całkowicie sprawnego samochodu i zapobiega w pełni obawom kierowcy przed utratą dowodu rejestracyjnego podczas kontroli drogowej z powodu źle ustawionych reflektorów.

Sprawne i funkcjonalne przerabianie lamp samochodowych jedynie z TMC-MC!