Regeneracja reflektorów samochowych

Człowiek ma to do siebie, że nieustannie poszukuje nowych i najbardziej przyjaznych jego potrzebom rozwiązań. W wyniku tych poszukiwań opanowaliśmy do perfekcji świadczoną przez nas usługę, jaką jest regeneracja lamp. Optymalnie wyposażony park maszynowy naszego zakładu pozwala na pełen profesjonalizm usług wykonywanych w zakresie regeneracji reflektorów. Dzięki dużemu zaangażowaniu w każdą z wykonywanych prac jesteśmy w stanie zapewnić, że każda z oryginalnych lamp poddanych regeneracji w naszej firmie przewyższa jakością światła wszystkie zamienniki oferowane w tej chwili na naszym rynku.

Przeprowadzana przez naszych specjalistów regeneracja lamp samochodowych przebiega w sposób szybki i dokładny zachowujący w pełni niezbędne czynności technologiczne wymagane w tym procesie, czyli:

• Rozklejenie/rozwarstwienie lamp
• Zdemontowanie wszystkich jej elementów
• Usunięcie zużytej powłoki odblaskowej
• Nałożenie nowego podkładu
• Metalizacja nowej warstwy odblaskowej
• Sprawdzenie i wyregulowanie lamp
• Wypolerowanie matu koszy lamp
• Sklejenie i montaż lamp

Przeprowadzenie powyższego rodzaju zabiegów dotyczy zarówno reflektorów przednich jak i lamp tylnych każdego pojazdu poruszającego się po naszych drogach.

We wszystkich przeprowadzanych przez nas pracach wykorzystujemy komorę próżniową w celu zapewnienia najwyższej, jakości wykonywanych w naszym zakładzie usług. W pełen zakres wykonywanych przez nas usług wchodzi również naprawa uszkodzonego reflektora. Każda usterka jest dla nas specyficznego rodzaju wyzwaniem. Wyzwaniem, któremu dzięki dużej wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych fachowców będziemy w stanie w pełni podołać.

Firma TMC MC od roku 1976 zajmuje się produkcja odblasków samochodowych, ciągnikowych, do lokomotyw, oraz naprawę i regenerację wszystkich typów reflektorów – H4, soczewkowe H1, xenonowe, bi-xenony. Nasze wieloletnie doświadczenie i rozbudowany park maszynowy gwarantuje, że reflektory i lampy po regeneracji, bardzo często po regeneracji posiadają lepsze parametry światła od lamp oryginalnych. Nawet najbardziej zniszczone lampy oryginalne, po regeneracji przewyższają parametrami światła wszystkie ZAMIENNIKI.

Przekonaj się sam jak wysoki jest poziom świadczonych przez nas usług!

regeneracja-lampregeneracja-lamp2