Tuning reflektorów i lamp samochodowych

Dla wielu osób pojęcie tuningowania odnosi się w bezpośredni sposób do regulowania lub też strojenia pewnych przedmiotów w celu poprawy ich wyglądu zachowując przy tym najlepsze parametry. Najczęściej kojarzy się ono z poprawą parametrów mechanicznych auta. Nie mniej jednak wspomniany tuning może dotyczyć także oświetlenia znajdującego się w pojeździe.

Reflektory samochodowe można tuningować na różne sposoby. Warunek jest jeden – po tuningu reflektory samochodowe, motocyklowe nie mogą zmienić parametrów światła w stosunku do oryginalnych. Najczęstszym życzeniem klientów jest zmiana kolorystyki wnętrza lampy – oczywiście nie wolno zmieniać koloru części odblaskowych, które bezpośrednio odbijają światło.

Drugim, częstym zleceniem jest wstawianie soczewek H1 do lamp zwykłych. Spełniamy wszystkie życzenia klientów pod warunkiem, że jest to zgodne z przepisami kodeksu drogowego. Dobrze oświetlona droga potrafi w niesamowity sposób wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa jazdy samochodem. Należy jednak pamiętać, że zmiana żarówek musi być korzystna i przyjazna zarówno dla nas samych jak i pozostałych użytkowników drogi.

Popraw jakość promieni światła reflektorów bez złamania prawa.